Seriál Visitors (V) a zprávy TV Nova

Visitors

Zákeřný vir mě připravil o hlas a zapříčinil, že jsem celý víkend strávil v posteli. Dlouhou chvíli jsem si mimo jiné krátil sledováním aktuálních dílů seriálů Lost, FlashForward a Visitors (V), na které poslední dobou nebylo moc času. A právě poslední jmenovaný mě docela překvapil. V sedmém dílu, těsně před koncem, kdy Anna sleduje reakce světových médií na její proslov, se na displeji na chvíli objeví Lucie s Reyem při čtení zpráv na Nově. Podobného překvapení jsem se dočkal i na začátku filmu Pandorum, který na mě nečekaně promluvil česky „Jste poslední z nás. Hodně štěstí. Bůh s Vámi.“, i když to byl scene rip z BluRay disku. Abych nezapomněl, skončil seriál LOST (Ztraceni). Velmi pravděpodobné vysvětlení jeho konce si můžete přečíst zde.

Komentářů k příspěvku „Seriál Visitors (V) a zprávy TV Nova“: 2


  1. 1 Mara

    Pekne. Na YT jsem zase videl nejakeho ceskeho herce v serialu typu Star Trek (nebo proste neco s tim vesmirem), ktery cas od casu upustil ceskou hlasku (”Im trying doprdele!” atp.) :D

  2. 2 Vašek Ch

    To byl Stargate Atlantis, a tam jeden herec byl přímo čech, takže když nadával tak jedině v češtině :-), dokonce i v seriálu měl české jméno (Radek Zelenka) a na uniformě se znakem SGA měl i českou vlajku.

Přidat komentář


TOPlist