Vetřelci dávnověku - Důkaz, Poslání, Návrat

Ancient AliensPři brouzdání na Trubce jsem narazil na první sérii (tři díly) zajímavého dokumentu Ancient Aliens v české verzi, kterou bylo možné zhlédnout na kanálu History. Téměř 400 minut otázek, argumentů a hypotéz o možnostech zásahu mimozemských civilizací do vývoje a historie lidstva. Pro příznivce Ericha von Dänikena povinnost.

CSFD: Skvělé a zajímavé archeologické téma, kdy i skeptičtější diváci musí být ohledně teorie antických návštěv mimozemštany minimálně nalomeni. Tíha důkazů, na kterých je hypotéza postavena, je obrovská. Po více jak 40 letech od vydání knihy si poslechneme ohlasy a komentáře vědců i samotného Danikena. Dominantní částí dokumentu je ale vzrušující a poutavě-zpracovaný pohled na předměty a místa podporující autorovy názory. Komu by se historka s ufouny nelíbila, může sledovat výčet vyspělých technologií, které staré kultury vlastnily, ať už je jejich původ jakýkoliv. Velmi podobným dokumentem stavějícím rovněž na Danikenových knihách jsou Vzpomínky na budoucnost.

Dal jsem to celé během tří večerů. Ne se vším lze souhlasit, ale forma dokumentu, který nikomu nic nevnucuje, pouze předkládá zajímavé a netradiční hypotézy, se mi líbila. Navíc je tam mnoho velmi zajímavých záběrů z míst, do kterých se mnozí z nás nejspíš nikdy nepodívají.

Signature

Komentářů k příspěvku „Vetřelci dávnověku - Důkaz, Poslání, Návrat“: 4


 1. 1 Luboš Hort
 2. 2 Faraonka

  Kdo donutil “uživatele” ke zrušení těchto výše uvedených videí??
  Není zde potlačována svoboda projevu?
  Za zdůvodnění děkuji i když o něm pochybuji.

 3. 3 PiNa

  Díky za upozornění, odkazy aktualizovány. První díl bohužel pouze s CZ titulky bez dabingu.

 4. 4 sabela

  prosim vas,existuje take kniha Vetrelci davnoveku?

Přidat komentář


TOPlist