Video: Představení vysílače Futaba T18MZ

VideoSedmi minutové video pořízené v průběhu výstavy iHobby Expo 2011 zachycuje rozhovor redaktora webu Model Aviation Jaye Smithe s marketingovým manažerem firmy Great Planes Stevem Kalufem o chystaném 18ti kanálovém 2.4GHz vysílači Futaba T18MZ, který kromě jiného dokonce i fotografuje.

Pokud vás video navnadilo stejně jako mne a po jeho zhlédnutí z vás vypadlo pouze ono známé “To chci!!!”, potom je nejvyšší čas na studenou sprchu v podobě doporučené prodejní ceny, která činí 2999USD. Termín uvedení T18MZ na trh se předpokládá do konce letošního roku s možným odkladem do ledna roku příštího.

Signature

Komentářů k příspěvku „Video: Představení vysílače Futaba T18MZ“: 3


 1. 1 SaltFish

  Vypadá to, že Futaba je si vědoma toho, že i v době krize chtějí lidé svoje oblíbené hračky. :-)
  Já si nechám zajít chuť!

 2. 2 Radim

  Sprcha nepomáhá :)) Jen se bojím, že to bude v EUR! Nevíte někdo, jestli se “americká” verze liší od “evropské”? Mám pocit, že i u stávajících FU 2,4 rádií je nějaký problém, ale už je to dávno co jsem to řešil, nepamatuji se, co to bylo. Díky za radu…

 3. 3 the

  Moc nechápu, co se ti nezdá na ceně… Jestliže 14MZ po poměrně dlouhé době prodeje stojí v Towerhobbies pořád 2300USD, tak mi tech 2999USD za 18MZ v momentu uvedení “žhavé novinky” přijde spíš méně, než by se čekalo. V podstatě je to zachování ceny - asi se dá čekat plynulý pokles a za rok to bude stát stejně jako 14MZ dnes.

  Jiná věc je to, co píše Radim - je otázkou, co s cenou udělá zastoupení v EU - minimálně 20% nahoru je VAT, ale nemusí to tím končit :-((

Přidat komentář


TOPlist