Futaba T18MZ 2.4GHz FASST Computer Radio

Mňam, další teaser na toto nádherné rádio. Pokud vám unikl rozhovor redaktora webu Model Aviation Jaye Smithe s marketingovým manažerem firmy Great Planes Stevem Kalufem o chystaném 18ti kanálovém 2.4GHz vysílači Futaba T18MZ, který kromě jiného dokonce i fotografuje, naleznete jej zde.

Komentářů k příspěvku „Futaba T18MZ 2.4GHz FASST Computer Radio“: 9


 1. 1 Dalibor

  V neděli ho budu mít, tak ti něco nafotím a napíšu :-)

 2. 2 PiNa

  Super! ;-)

 3. 3 Tomas

  Asi si ho hned zitra koupim a hned budu nejspise umet pilotovat jako profik a mistr sveta. Je to jen spotrebka, ale proc si to nekoupit kdyz na to treba je?…mozne proto ze to je in?!

 4. 4 Dalibor

  re: Tomas
  Co to je za blábol?
  Uvědom si, že vše je spotřebka, vše co okolo sebe vidíš. Nebo znáš něco, co si s sebou vezmeš do penálu?

 5. 5 Radim

  Taky nevim proc to lidi resi, chci, nechci, nazdar.. Dalibore, dej vedet jaky na tebe dela dojem instalace pomoci s bus. Jeste jsem to v realu nevidel. Diky za novinky. Jinak na rc group je vyzivna diskuze.

 6. 6 Dalibor

  S bus je podle mne dobré například do maket, polomaket a obecně tam, kde je hodně moc serv daleko od sebe. Do mých oštěpů to jako výhru zrovna nevidím. Jo kluci, aby to nevypadalo, že jsem nějaký zbohatlík.. :-) Já to rádio budu mít jen v ruce na ohmatání, okouknutí softu … atd. Moje nebude. Ale mít ty prachy, tak neodolám.

 7. 7 Radim

  Dalibore, už jsem ti chtěl volat že jsi nechutný zbohatlík a nevíš co s prachama :) Ti co si to koupí, tě budou za tyhle výroky milovat :) A co jsi jinak zjistil, kromě S bus, který neřešíš? Že to nemá chybu bych si tipnul.. Nic jiného ani nechci slyšet!

 8. 8 PiNa

  Radim: Podle posledních informací z Rakovníka, se Daliborova rodina nechala slyšet, že s ním teď minimálně týden nic nebude ;-) Takže to asi bude hodně dobrá hračka.

 9. 9 Dalibor

  Jo Martine, je to mnohem horší, už počítám, za jak dlouho na ni našetřím :-)
  Zase na druhou stranu je to docela dobrý sociologický kousek techniky. Tím myslím, že může být zajímavé pozorovat ksichtíky a reakce lidí, pokud si ji koupíš … hypoteticky :-)

Přidat komentář


TOPlist