Jeti DC-16 - nové video z výstavy Toy Fair 2012

VideoNecelé tři minuty detailních záběrů netrpělivě očekávaného a stále odkládaného vysílače DC-16 od JETI, které pořídili zástupci italského modelářského portálu Barone Rosso na stánku firmy Hacker během letošní výstavy Toy Fair v Norimberku.

Signature

Komentářů k příspěvku „Jeti DC-16 - nové video z výstavy Toy Fair 2012“: 8


 1. 1 Richard

  Wow! Did anyone notice full scale electric para glider powered by hacker behind him?(!)

 2. 2 PiNa

  Richard: I did, the para glider looks awesome.

 3. 3 Michal M.

  Skutečně bude mít vysílač magnéziové tělo jak říká?

 4. 4 PiNa

  Bojím se, že z původní verze, která byla opravdu krásná a měla i magneziové tělo, příliš nezbude. Nyní je tam přírodní elox a imitace uhlíku. Doba je zlá a šetří se, kde to jenom jde. Bohužel…

 5. 5 Dalibor

  re..PiNa
  No jestli je zlá, to nevím, ale High End rádia si svého dobře vydělávajícího kupce najdou. Podívej se na T18Z, stojí to 65 litrů a v Čechách se po ní jen zaprášilo. Takže můj názor je, buď to udělej pořádně (pokud to má být vlajková loď), nebo se na to vykašli… :-)

 6. 6 Dzordzik

  Je fakt, že materiál těla rádio nedělá, ale aspoň to neměli slibovat. Nemám v plánu ho koupit, ale kdyby ano, bral bych to jako podraz na zákazníky.

 7. 7 PiNa

  Dzordzik: Podraz by byl, kdyby sis ho předobjednal s tím, že bude mít magneziové tělo a přišlo by ti eloxované. Já to chápu tak, že loni chtěli zaujmout a ten jeden kousek, to byla ideální vymazlená designová chuťovka, která se od reálné produkce může lišit. Stačí se podívat na loňské a letošní fotky DC-16 a ten rozdíl je tam vidět na první pohled. Bohužel…

 8. 8 M1

  …tak to jsem zvědavej na ten termín ;)
  http://www.jetimodel.cz/index.php?page=article&id=25

Přidat komentář


TOPlist