Jeti DC-16 - uživatelský manuál v PDF

Jeti DC-16Oblíbené lidové rčení praví: “Konec dobrý, všechno dobré” a zdá se, že v případě nového vysílače Jeti DC-16 bude platit také. První dodávky vysílače DC-16 dorazily k distributorům. Váháte-li stále, zda si nový vysílač za téměř tisíc éček pořídit, mrkněte na uživatelský manuál k Jeti DC-16 v PDF, který na 89 stranách podrobně popisuje jeho vlastnosti a programování.

Signature
Související odkazy:
Jeti DC-16 v praxi - detailní recenze
Jeti DC-16 - výroba hliníkového těla
Jeti DC-16 v akci na IITOP 2012
Jeti DC-16 - nové video z výstavy Toy Fair 2012
Jeti DC-16 - nové video
Jeti DC-16 a autor jeho designu Mr. Joshua
Jeti DC-16 - fotografie z veletrhu
Jeti DC-16 - první zkušenosti a dojmy
Jeti DS-16 - další fotografie
Jeti DC-16 - další fotografie
Nový 2.4GHz vysílač od Jeti je zde

Komentářů k příspěvku „Jeti DC-16 - uživatelský manuál v PDF“: 8


 1. 1 Marek

  …už to študuju ;-). Vypadá to dobře !!!

 2. 2 Tomáš

  Podle manualu vypada fakt dobre, ale za 1000 Euro? Ne, dekuji.

 3. 3 pavel

  Před takovým návodem hluboce smekám!
  Dokonalé dílo

 4. 4 Radim

  Paráda, dělá to na mne dobrý dojem, zatím jsem to ale neviděl v reálu.. Tomáši, uvědom si, že se vysílač vyrábí v CZ, pracují na něm zaměstnanci kteří pobírají plat, platí daně… Firma investovala do vývoje, SW .. Graupner 32 vyjde zhruba na stejno, SW po desítky let téměř nezměněn, výroba je v Asii. Nesrovnávej to s čínskými hračkami, když je ti to moc, nakup v hobbykingu :) Ps. nejsem na JETI nijak vázán a zůstanu u oblíbené Futaby :)

 5. 5 Marek

  …souhlasím s Radimem, cena vysílače mně přijde také solidní-není to žádnej plasták, ale poctivej kus matroše ;) (pokud bude tedy šlapat vše jak má vč. telemetrie), ale co mně přijde přestřelený je cena PLAST.pultu v imitaci karbonu 2 litry !!!+ držáky 770,- Kč a další litřík za křížový popruh (nevim tedy jaká bude cena normálního popruhu)

 6. 6 thr

  Mám sice proti počínání JETI docela dost výhrad, ale zrovna ty námitky proti ceně mi hlava moc nebere. Projděte si nabídku a ukažte mi vysílač s podobnými možnostmi za menší cenu - nenajdete nic! Samozřejmě leckomu bude plně stačit vysílač v relaci do 500EUR, třeba Futaba 8FG - ale to přeci není důvod ke kritice DC-16, ta cílí do highendu a v té třídě je cena naprosto v pořádku…

 7. 7 Petr

  Cena je v pořádku. Co není, to je systém jeti.

 8. 8 PiNa

  Petr: Bez podrobností, proč není Duplex v pořádku, je to jenom takové bezvýznamné plácnutí.

Přidat komentář


TOPlist