Jeti DS-16 - představení

VideoPalcová verze nového vysílače od JETI, která nese označení DS-16, by se již brzy měla objevit v prodeji. Pokud tedy létáte palcovky a nový vysílač od JETI vás láká, mrkněte na devíti minutové video, ve kterém  Esprit Model (americký JETI distributor) představuje hlasový výstup, telemetrii a využití akcelerometrů ve vysílači DS-16.

Signature
Seznam všech příspěvků o DS-16 na PiNa.cz

Komentářů k příspěvku „Jeti DS-16 - představení“: 2


  1. 1 Tomáš

    Když koukám na ergonomii DS-16, tak mám ještě větší pochybnosti, že se bude dobře držet než jsem měl u DC-16. Telemetrie i hlasový výstup je dobrý. Akcelerometry už jsou trošku moc. Přízvuk toho pána je příšerný. Jsem zvědavý na první ohlasy majitelů a pořád před očima vidím cenu 1500 ojro a nevím, jestli bych si ji koupil. Snad bude příležitost si ji někde osahat.

  2. 2 Radim

    Já bych to neviděl tak černě, když před lety přišla “mluvící” futaba, tak se na letišti každý usmíval, dnes jsou to akcelerometry, zítra integrovaná wi-fi s aplikacemi ( staženými z JETI-play :)) pro předpověď počasí, air-trafic, pdf reader (tetris nebo snake už je aktuální :) Designově za mne nic moc, držím se klasiky, ale fungovat to asi bude.. Jeťáci jsou šikovní, držím jim palce!

Přidat komentář


TOPlist