TBS: From SAIGON To SINGAPORE

VideoPřestože Trappymu nyní hrozí pokuta až 10,000$ za jeho FPV eskapády v USA, na nová FPV videa od Teamu BlackSheep to, zdá se, nemá žádný vliv. Jejich poslední video nás zavede až do daleké Asie do HoČi Minova Města a Singapuru. Nebude chybět pravidelná dávka dubstepu, i tak se ale jedná o jedno z jejich nejlepších videí, které rozhodně stojí za zhlédnutí.

Záběry byly pořízeny kamerkou GoPro HD na samokřídle TBS Caipirinha. Střih a postprodukce - jako obvykle aufmschlau.ch, hudební podkres: Asian Trash Boy se skladbou Milf Shake v CloZee remixu.

Vzhledem k tomu, že v obou lokalitách platí výhradní zákaz létání s RC modely, vysloužili si TBS za tento svůj poslední kontroverzní počin bezpočet kritických ohlasů od místní RC komunity.

Ta žádala okamžité stažení videa z YouTube (neúspěšně), neboť místní úřady ho mohou použít jako důkaz proti místním RC modelářům při přípravě legislativních omezení. Není to samozřejmě poprvé, podobné ohlasy provází většinu TBS videí pořízených v městských lokalitách a výjimkou nebyla ani Praha.

Signature
Seznam všech článků o FPV na PiNa.cz

Komentářů k příspěvku „TBS: From SAIGON To SINGAPORE“: 0


  1. Žádné komentáře

Přidat komentář


TOPlist