Pimp Your Jeti! - dřevěný skin pro vysílače JETI

Pimp Your Jeti!O počinu Marvina Schlussena, který začal v rámci svého projektu Pimp Your Jeti! nabízet zákaznické potisky čelních panelů vysílačů JETI, jsem již psal v Aktualitách. Nyní Marvin zařadil do své nabídky i motivy gravírované laserovou řezačkou od Darkly Labs do samolepící dřevěné dýhy a vypadají velmi dobře.

Pimp Your Jeti!

Použitým materiálem je dřevěná dýha tloušťky 0.5mm. Vrchní strana je lakovaná, na spodní stranu je nanesená samolepící vrstva. K vyřezání a gravírovaní byla použita laserová řezačka Emblaser od Darkly Labs se 4 wattovou laserovou diodou.

Pimp Your Jeti!

V případě potřeby lze skin snadno “sloupnout” a ulpělé zbytky lepidla odstranit bez poškození původního panelu. Podle Marvinova vyjádření je použitá dýha dostatečně odolná proti mechanickému poškození a ani pár kapek deště případně vyšší atmosférická vlhkost by neměly mít na její kvalitu vliv.

Pimp Your Jeti!

Na přiložených fotografiích je zobrazený prototyp skinu pro vysílač DS-14. V současné době je už možné na stránkách PimpYourJeti.de objednat dřevěný skin pro všechny typy vysílačů JETI.

Pimp Your Jeti! Skeleton skin

Pokud bych některý z JETI vysílačů vlastnil, osobně bych dal přednost skinu Skeleton, který by v kombinaci (ale i bez) s průhledným krytem nemusel vypadat vůbec zle. Bez ohledu na to, že by vysílač měl z obou stran stejné vnitřní zapojení.

Signature
Seznam všech článků o JETI na PiNa.cz

Komentářů k příspěvku „Pimp Your Jeti! - dřevěný skin pro vysílače JETI“: 0


  1. Žádné komentáře

Přidat komentář


TOPlist