Ahi v Alpách na sedle Col du Joly

Video Svahový akrobatický VTPR speciál Ahi od Dream Flight získává na popularitě. A není divu. Na svahu si s ním zalétáte až neskutečně dobře. Na to, jak je malý, je až neuvěřitelně obratný. O jeho kvalitách se můžete přesvědčit na vlastní oči na videu od chlapíka s přezdívkou surfimp, který bravurně vodí Ahi-ho v Alpách na sedle Col Du Joly ve výšce 1980 metrů.

Po svahových házedlech Alula (TREK) a Weasel (TREK) a DLG házedle Libelle je to další úspěšný počin Michaela Richtera, který ve své firmě Dream Flight navrhuje větrem poháněné RC modely již od roku 1996.

Signature
Seznam všech článků o Dream Flight na PiNa.cz

Komentářů k příspěvku „Ahi v Alpách na sedle Col du Joly“: 7


 1. 1 Jirka

  Martine, díky za tip, mám objednáno. Vidím to jako ideální strojek na Dívčáky.

 2. 2 PiNa

  Strojek je to krásný a když se s ním umí, je radost se na to dívat. Na Dívčáky, nebo na Velkou Skálu ideál. Objednáno zatím ale nemám, nějak mám těch hraček už moc ;-)

 3. 3 PiNa

  A tady je ještě přes osm minut nesestříhaných záběrů.

 4. 4 Rudolf

  Jirkovi:
  Docela by mne zajímalo, kde jsi objednával, na kolik vyšel a za jak dlouho po objednání jsi ho měl na stole ;-)
  Rovněž o něm uvažuji!

 5. 5 PiNa

  Rudolf: Dá se objednat přímo z Ameriky, ale po započtení všech souvisejících poplatků to vyjde téměř stejně, jako při nákupu u Lindingera, kde odpadne proclívání a čekání několik týdnů na dodávku.

 6. 6 PiNa

  Rudolf: Jinak cenovka za komplet vybavené Ahi je cca 8,500Kč.

 7. 7 Jirka

  Rudolf:
  objednával jsem u Lindingera, u mě na stole byl asi za 3 dny. Použil jsem serva a přijímač ze šuplíku, akupack jsem si vyrobil z nových článků. Model mám hotový, připravený k záletu, čekám na vítr na Dívčáky. Musím VELMI POCHVÁLIT tvůrce modelu, vše je promyšlené do posledního detailu a připravené i pro naprosto negramotné modeláře. V tomto případě se nedá o nějaké modelařině mluvit, jen se to poskládá. Dokonce i bižuterie, kterou u modelů této kategorie rovnou házím do koše, je zde perfektní a použil jsem ji. Jediná úprava, kterou jsem udělal, je ta, že chci mít model složený v krabici kvůli nošení v báglu po horách, takže jsem odříznul konec “Z” drátu na táhlech a výškovku i směrovku mám odnímatelnou.

Přidat komentář


TOPlist