JR PROPO vyhlásila úpadek

JR Bankruptcy

Firma Japan Remote Control Co Ltd. požádala 26.12.2017 o ochranu před věřiteli. Kliknutím na obrázek zobrazíte kompletní tiskovou zprávu JR Americas, ve které se uvádí, že výroba stávajících a vývoj nových výrobků by neměly být ohroženy, neboť během uplynulých 18 měsíců došlo ke změnám ve vlastnictví japonského výrobního závodu a kompletní značku JR převzal její dlouhodobý obchodní partner Konishi Mokei Co Ltd..

Komentářů k příspěvku „JR PROPO vyhlásila úpadek“: 2


  1. 1 Pavel Marek

    V roce 2015 jsem si koupil Weatronic, krachli. Vloni jsem ho tedy vymenil za JR, krachli. Proc slusne a moderni systemy 2,4 jdou do kytek a koncepcne 10 let stara s……a 2,4 jde na dracku? Smutny pribeh dalsi solidni znacky. Ted uz zbyva akorat Futaba a dilo bude dokonano…….mor prehistoricke 2,4 se bude sirit dal….nastesti vsak jiz s barevnym displejm :-)))) Tak letu zdarec,

  2. 2 Dalibor

    Já to vidím tak..cena a zase jen cena bez přidané hodnoty.
    U Futaby je aspoň ten Fasst. Mylím,že jen tento protokol a jakž takž zaručená rozumná kvalita lidi drží u této značky. Ve všem ostatním vládne cena naprosto neuprosně. Když může smart phone se stokrát víc fičurama stát 5 litrů, tak lidi nebudou chtít dávat to samé za rádio co de fakto nic neumí, nemá barevný display a nekecá :-)

Přidat komentář


TOPlist