Zablokované ING konto

POZOR!To je tak, když si nutně potřebujete poslat peníze z ING konta na normální bankovní účet a zapomenete PIN. Necháte si poslat SMSkou verifikační kód pro obnovení hesla. Zadáte ho do prohlížeče, ale kolečko se stále točí a nic se neděje. Dáte “Reload” a objeví se kouzelná hláška, že heslo bylo zablokované.

Zablokovanéí ING konto

Zavoláte na info linku, protože nechat si ho poslat poštou fakt nechcete. Operátorovi zodpovíte všechny bezpečnostní otázky. Sdělíte tři čísla ze SMS zprávy, kterou vám během hovoru poslal na telefon, ze kterého právě voláte. Poté vás přepojí na robota, kde si máte vygenerovat nový PIN, což se z nějakého neznámého důvodu nepovede.

Vrátíte se k operátorovi, který vám sdělí, že tímto je váš účet komplet zablokovaný a na 72 hodin můžete na jakýkoliv přístup zapomenout. Obvykle mívá dva pokusy, ale dnes ho to po jednom pokusu dál nepustí. Zoufalství. Svitne ale naděje, zkuste zavolat na info linku ještě jednou. Někdy ten druhý pokus dostane kolega.

Voláte, ale naděje zhasne hned, co váš hovor kolega zvedne. Jste pane zablokovaný. Ne, nemůžeme dělat vůbec nic. Pobočku, kde byste si mohl peníze vybrat, nemáme. Jste zablokovaný. Jediné, co můžete udělat, je na pobočce účet zrušit a potom vám všechny peníze do třiceti dnů pošleme. Mimochodem, jaký že to používáte prohlížeč? Firefox. Aha, tak nám to funguje jenom s Explorerem a s Chromem. Ne, na webu to napsané nemáme, to máte pravdu. Well done ING…

Komentářů k příspěvku „Zablokované ING konto“: 2


  1. 1 Dzordzik

    Zrušit účet, odejít k normální bance, které bankovnictví funguje ve všech nejpoužívanějších prohlížečích a mají i kamennou pobočku v mojí blízkosti.

  2. 2 Dav

    Po novém nastavení přihlašování stojí jejich Bu za dvě věci. Nemůžou se zeptat jiných bank jak jim to funguje? Asi nepotřebují klienty.

Přidat komentář


TOPlist