Jeti DC-16 a autor jeho designu Mr. Joshua

DC-16 a Lubomír Joshua Mojzes

Na tuto fotografii jsem náhodou narazil na Facebooku. Je na ní s vysílačem zachycený Lubomír “Joshua” Mojzes (v brýlích - smajlík), který je autorem designu nových vysílačů DC-16 a DS-12 od Jeti. A na této fotografii názorně ukazuje, že i pultovou verzi vysílače je možné při troše snahy držet jako palcovku ;-)

Komentářů k příspěvku „Jeti DC-16 a autor jeho designu Mr. Joshua“: 7


 1. 1 Dalibor

  Teda Joshua je sympaťák … narozdíl od reklamního vysmátého ksichtíku za ním :-) :-)

 2. 2 PiNa

  Je to sympaťák, jenom mne překvapilo, že oproti posledním fotkám, na kterých sem ho viděl, docela zestárnul. Možná to dělají jenom ty brýle.

 3. 3 Joshua

  :-))) dekuji za kompliment. Ano, ty bryle jsou jak pro nemeckeho duchodce. :-)

 4. 4 m.v.

  Spokojeny tatinek se svym detatkem ;-)

 5. 5 Milan

  Našel jsem na webu Vojto Stoupaka - http://vojtostupak.blogspot.com/

  …ja len toľko, že “nejaký Joshua”, je v skutočnost Pán grafik, dizajnér a fotografista, zároveň modelár, vlastným menom Lubomír Mojzes, a navyše je to Slovák z Nitry, ktorý chodil na umeleckú priemyslovku v Kremnici, v súčasosti žije v ČR, pri Brne, a tvorí !!!! a ten vysielač pre JETI je skutočne dizajnovo PERFEKTNÝ !!! čo sa skrýva pod “obalom” je už ale vec firmy JETI…

 6. 6 PiNa

  Já jsem s Joshuou hodně diskutoval na MH v době, kdy jsem ještě fotil kompaktem. I když některé z jeho diskuzních příspěvků byly mimo běžnou realitu, co se týkalo focení, mi hodně pomohl. Jeho rady, že tělo zrcadlovky je pouze držák na objektiv, a že je nejlepší se k fotografovanému objektu dostat co nejblíž s minimálním zoomem, si budu pamatovat hodně dlouho. Jak se časem ukázalo, měl naprostou pravdu a díky mu za to :)

 7. 7 standa

  Dobrý den, bude vysílač v prodeji na ModelHobby koncem září? S.

Přidat komentář


TOPlist