USS Intrepid Museum – panoramata

Publikováno 2. 6. 2009 v rubrice Download

USS IntrepidStáhněte si sadu panoramatických snímků ve vysokém rozlišení z letošní oslavy Dne obětí války (Memorial Day) na letadlové lodi USS Intrepid v New Yorku, která se pravidelně koná poslední květnové pondělí. Nahlédnete například na palubu nejslavnější letadlové lodi USA, nebo do kokpitu nadzvukového dopravního letadla Concorde.

Nejvíce se mi líbí záběr zachycující všechna vystavená letadla. Vznikl spojením 24 fotek a jeho rozlišení je úctyhodných 6282×1017 pixelů. Po technické stránce nelze než konstatovat, že lépe to jednoduše nejde. Toto samozřejmě platí pro všechny fotky.

USS Intrepid Museum Panorama

Autorem fotografií je chlapík, který si říká RFC. Tyto byly pořízené Nikonem D200 s objektivem Nikkor 24-70. Panoramatické záběry byly focené z ruky a jednotlivé snímky následně spojené v programu PTgui.

Download “USS Intrepid Museum” USS-Intrepid-Museum.zip – Staženo 1745 × – 8 MB

Signature
Související odkazy:
Aviation – výběr z Airliners.Net
Raketoplán Discovery – unikátní fotografie
Fotografie ozbrojených složek USA

Přečteno 8 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

2 Komentáře u „USS Intrepid Museum – panoramata

  1. marty84

    Perfektni fotky. Holt PAN fotograf se pozna. Tady je pohled z druhyho konce (vpravo dozadu). Snad mi to vyjde a jednou se tam podivam.

  2. potulny mnich

    hmm fotky povedeny… já panoramata spojuju mým Photoshopem CS3.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *