Where’s My Water? pro iOS a Android

Publikováno 6. 12. 2011 v rubrice Aplikace a Hry

Where's My WaterMáte-li chytrý telefon s operačním systémem iOS nebo Android a rádi trénujete své mozkové závity, potom vyzkoušejte logickou hru Where's My Water? s podtitulem Každá kapka se počítá. K mání je za pouhých 99 centů, nabízí hodiny a hodiny solidní zábavy a bezesporu patří mezi nejlepší hry, které jsou dnes k dispozici pro chytré telefonu.

Herní princip snadno pochopíte z přiloženého videa. Obtížnost je spíše nízká, úrovně přehledné a celkem krátké, ovládání triviální (prstem na displeji) a s narůstajícím herním časem stále přibývají nové herní prvky, takže se nudit určitě nebudete. Nikdy by mne nenapadlo, že budu někdy hrát na telefonu, ale nízký počet aktualizací tohoto webu z poslední doby je bohužel smutným důkazem toho, jak hodně povedenou hrou Where's My Water? je.

Signature

Přečteno 7 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *