Jeti DC-16 – nové video z výstavy Toy Fair 2012

Publikováno 7. 2. 2012 v rubrice RC Modely

VideoNecelé tři minuty detailních záběrů netrpělivě očekávaného a stále odkládaného vysílače DC-16 od JETI, které pořídili zástupci italského modelářského portálu Barone Rosso na stánku firmy Hacker během letošní výstavy Toy Fair v Norimberku.

Signature

Přečteno 6 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

8 komentářů u „Jeti DC-16 – nové video z výstavy Toy Fair 2012

 1. Richard

  Wow! Did anyone notice full scale electric para glider powered by hacker behind him?(!)

 2. Michal M.

  Skutečně bude mít vysílač magnéziové tělo jak říká?

 3. PiNa

  Bojím se, že z původní verze, která byla opravdu krásná a měla i magneziové tělo, příliš nezbude. Nyní je tam přírodní elox a imitace uhlíku. Doba je zlá a šetří se, kde to jenom jde. Bohužel…

 4. Dalibor

  re..PiNa
  No jestli je zlá, to nevím, ale High End rádia si svého dobře vydělávajícího kupce najdou. Podívej se na T18Z, stojí to 65 litrů a v Čechách se po ní jen zaprášilo. Takže můj názor je, buď to udělej pořádně (pokud to má být vlajková loď), nebo se na to vykašli… :-)

 5. Dzordzik

  Je fakt, že materiál těla rádio nedělá, ale aspoň to neměli slibovat. Nemám v plánu ho koupit, ale kdyby ano, bral bych to jako podraz na zákazníky.

 6. PiNa

  Dzordzik: Podraz by byl, kdyby sis ho předobjednal s tím, že bude mít magneziové tělo a přišlo by ti eloxované. Já to chápu tak, že loni chtěli zaujmout a ten jeden kousek, to byla ideální vymazlená designová chuťovka, která se od reálné produkce může lišit. Stačí se podívat na loňské a letošní fotky DC-16 a ten rozdíl je tam vidět na první pohled. Bohužel…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *