To nej ze svahového létání v roce 2012

Publikováno 26. 2. 2013 v rubrice RC Videa

VideoObčas člověk o pořádné video ze svahu nezavadí, jak je rok dlouhý, ale letos se mi jich tu od vás sešlo už docela dost. Takže díky moc za všechny odkazy a dnes tu mám šestiminutový sestřih toho nejlepšího, co přineslo létání na svahu v uplynulém roce 2012. Autorem tohoto povedeného videa je Rainer Peters.

https://www.vimeo.com/57961785

Což mi připomíná, že se dny pomalu začínají prodlužovat, z práce jezdím domů za světla a nebude to dlouho trvat a jaro zaklepe na dveře a s ním i nová sezóna. Jak já se jenom těším, už aby to bylo.

Signature

Přečteno 6 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

4 Komentáře u „To nej ze svahového létání v roce 2012

  1. Dzordzik

    Ty taky Marťo? :-) Dneska mi volal Dalibor, jestli by s námi na Donovaly mohl jet i Pepa megawatt Kavale a další kluci, letos bude veselo.

  2. Martin

    Len si ten Donovalsky vikend dobre naplanujte.. Koli majstrovstvam Europy na jesen bolo na Donovaly prelozene vacsina tohtorocnnych F3F sutazi a treningov.. Ale inak vidime sa na kopci :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *