Jeffrey Milstein: Letiště z nadhledu

Publikováno 9. 4. 2013 v rubrice Zajímavosti

Ruzyne III.Jeffrey Milstein, fotograf z New Yorku, má dvě velké vášně: miluje fotografování a letadla. Vždy ho fascinoval pohled na zem z ptačí perspektivy a ze všeho nejraději pozoruje složité struktury, přičemž největší slabost má pro letiště. I proto se ve svém nejnovějším projektu s příznačným názvem “Flying” zaměřil na fotografie letišť pořízených z nadhledu.

Jeffrey Milstein AirportJeffrey Milstein Airport

Jeffrey Milstein si pro svůj projekt vybral mezinárodní letiště JFK a Newark v New Yorku. Po získání všech potřebných povolení nafotil několik desítek fotografií zrcadlovkou Canon 5D Mark III a ty nejlepší z nich zveřejnil ve svém portfoliu.

Jeffrey Milstein AirportJeffrey Milstein Airport

Většině smrtelníků se jeho fotografie mohou zdát nudné, ale pro nás, kteří máme letadla rádi, nabízí jedinečný pohled na struktury letiště z ptačí perspektivy, kdy i ta největší letadla světa vypadají jako dětské hračky.

Signature

Přečteno 1 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *