Mini vrtulníček Avatar Z008 s gyrem za 455Kč

Publikováno 28. 11. 2014 v rubrice RC Modely

Avatar Z008 4.5 CH RC Mini Helicopter Red Like F103 With Gyro

Nemáte-li ještě dárek k Vánocům, potom vám může přijít vhod časově omezená akční nabídka na mini RC vrtulníček s gyrem Avatar Z008 (k dispoizici v červeném a modrém provedení), který je až do nedělního odpoledne k dispozici za 455Kč s poštovným zdarma (původní cena 780Kč). Spolu s vrtulníčkem získáte vysílač, nabíjecí USB kabel, šroubovák, sadu náhradních listů, vrtulek a anglický manuál.

Přečteno 5 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

3 Komentáře u „Mini vrtulníček Avatar Z008 s gyrem za 455Kč

 1. Dalibor

  Martine mám pocit,že to ale nikdo už do vánoc nestihne. Dodací doba 20 dní..plus naše pošta v předvánočním kolapsu ….rovná se nedorazí:-)
  Taky mám něco z Bangoodu objednané, ale naštěstí včas…:-)

 2. PiNa

  Koptérka CX-10 dorazila za 22 dní. I kdyby se to protáhlo na deklarovaných max. 25 dní, tak to ještě do Ježíska pošta snad těsně stihne. Odesílají ten samý den a je to pod limitem, takže se to nikde nezdržuje a frčí to rovnou na stůl ;-)

 3. Dalibor

  Jo jedna várka motorů do nové poletuchy mi přišla za 17 dní a druhá odešla před 5 dny. Tak jsem zvědavý :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *