Na prodej: MiniCorado od MV model

Publikováno 24. 2. 2015 v rubrice Poznámky

MiniCorado od MV modelMiniCorado od MV model

MiniCorado v celouhlíkovém provedení, bezvadný stav, bez jediného škrábance, jako nové i s návleky. Motor Neu 1107/1,5Y/6,7, vrtule Aeronaut Cam Carbon 14/12, regulátor Phoenix 45 + optoizolátor, serva křídla 4 x HS65-HB, serva VOP 2x Hyperion Atlas D09SCD, baterie přijimače Eneloop 800mAh 4,8V. Stačí vložit přijímač a může letět. Upřednostňuji osobní odběr, bližší info i další foto na e-mail: pejanpol@seznam.cz nebo na telefonu 737 930 684. Cena 9900,-Kč. PRODÁNO

Přečteno 100 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

4 Komentáře u „Na prodej: MiniCorado od MV model

 1. Dalibor

  No vidíš, já prodal mnohem většího ptáka a malého (Corado) si nechal.
  Dneska jsem ho opět provětral, sice v půl čtvrté už bylo po termickém intervalu, ale i tak … lítá to fajn.

 2. rtep

  Dalibore, je to paradox, ale já se zase chci zbavit toho nejmenšího ptáka, přestože jsem s jeho letovým projevem maximálně spokojenej, ale nějak mně na všechny nevychází čas a potom čím je člověk starší, tak hůře na ty menší vidí.

 3. Tomáš

  Kdybych doma už jedno MC neměl šel bych do něho – za tu cenu nemá chybu. Můžu potvrdit lítá skvěle. Ideální pro začátečníka i pro takové to poletování kdykoliv/kdekoliv když se s ním člověk naučí.

 4. Dalibor

  A hlavně..ten motor stojí víc než celé Corado…kurevsky podhodnocený prodej!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *