JETI DC/DS-24 v limitované edici 2021

Publikováno 28. 4. 2021 v rubrice Krátké Zprávy

U příležitosti 75. výročí konce druhé světové války představila firma JETI Model na svém facebookovém profilu limitovanou sérii 10 kusů vysílačů DC/DC-24 v tématické edici.

JETI DC/DS-24 v limitované edici 2021JETI DC/DS-24 v limitované edici 2021

Rádi bychom Vám představili speciální limitovanou edici deseti kusů vysílačů DC/DS-24, která byla vytvořena k 75. výročí konce druhé světové války. Vydání této série minulý rok bohužel značně ovlivnila celosvětová pandemie, která plány naší firmy taktéž zasáhla. Limitovaná edice je určena přímo pro koncové zákazníky, sběratele a fanoušky JETI a je vytvořena v duchu létajících legend druhé světové války. Každý vysílač má svůj nezaměnitelný a originální motiv, který byl umělecky ztvárněn přímo na vysílač (Airbrush). Představení prvního vysílače „DC Spitfire“ Vám přineseme již tento pátek a v průběhu následujících deseti dní Vám postupně představíme všech deset vysílačů této speciální limitované edice.

Přečteno 108 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *