Video: Camperdown HOT-linin‘

Publikováno 22. 3. 2008 v rubrice RC Videa

VideoJezero Bullen Merri je jednou z nejlepších svahových lokalit ve Viktorii v Austrálii. Když ale vítr nefouká, je na čase dobít baterky a pořádně prolétnout pár nadupaných hotlinerů nad fascinující scenérií vulkanického jezera. Konkrétně uvidíte tyto modely: Mony, eMerlin, Big Ceres E, ASW 27 a Rusliner.

Trocha zeměpisných informací nezaškodí: Jezero Bullen Merri leží kousek od městečka Camperdown, je sopečného původu, jeho rozměry jsou celkem impozantní: 3.2 km x 2.8 km a maximální hloubka se pohybuje okolo 66 metrů. Okolo jezera je val tvořený vyvrženou lávou, a tak je možné zde svahovat při větru z libovolného směru. Stačí pouze nalézt to správné místo na obvodu jezera a zábava může začít. O tom, že zde bývá opravdu rušno, svědčí například tyto fotografie.

A jak to dopadá, když opravdu nefouká, to je k vidění na videu výše. Otázkou jenom zůstává, jak je to tam s rušením a kolik vraků modelů spočívá pod hladinou… :-)

Signature

Přečteno 8 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

1 Komentář u „Video: Camperdown HOT-linin‘

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *