Video: Výroba packu z A123 baterií

Publikováno 16. 4. 2008 v rubrice RC Videa

VideoŘíká se, že jeden obrázek nahradí tisíc slov. V případě spájení packu z A123 baterií přijde určitě vhod i instruktážní video. Proto tu dnes pro vás mám jeden kousek na téma: Jak vyrábíme A123 packy u nás v Hyperionu. Zajímavá podívaná, kdo by řekl, že to může jít tak rychle.

Při sledování si určitě všimnete občasného blesku. K tomuto video totiž existuje také doprovodný dokument v PDF formátu s fotografiemi, ve kterém jsou uvedeny technické náležitosti a další informace, které při sledování nejsou patrné. Odkaz na stažení tohoto dokumentu naleznete níže.

Download “A123 Pack Assembly.pdf” A123packassy.pdf – Staženo 1521 × – 589 KB

Přemýšlíte-li nad tím, jak vyrobit z A123 článků klasický in-line pack, potom směřujte svou pozornost na RCGroups, kde jsme s Daliborem umístili detailní foto návod. Daliborova téměř chirurgicky precizní práce si trochu té propagace rozhodně zaslouží.

Signature

Přečteno 82 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *