Enthiran (The Robot) – WTF na druhou

Publikováno 27. 1. 2011 v rubrice Zajímavosti

EnthiranO tom, že mne indická kinematografie nepřestává udivovat svými za vlasy přitaženými akčními scénami, jsem zde již psal. Až do včerejšího odpoledne jsem žil v přesvědčení, že jsem již viděl téměř všechno a nic už mne nerozhodí. Potom mi přišel odkaz na akční sestřih z nejdražšího Tamilského sci-fi filmu Enthiran (The Robot) a spadla mi čelist.

Enthiran

Tento podivuhodný sci-fi akční film zrežíroval S.Shankar, celý má 165 minut a vše potřebné o něm se dozvíte například na Wikipedii. Dost bylo řečí, je na čase přejít k akci. Třešničkou na pověstném dortu je ruský dabing, který WTF dojem z přiložených videí ještě umocňuje. Připravte se na pořádnou jízdu, protože vás můžu ujistit, že něco tak ujetého jste ještě neviděli ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=tmSGpe41ZvA

https://www.youtube.com/watch?v=svOlz2ei4Yk

Škoda jen, že se tohoto povedeného kousku v našich kinech nejspíš nedočkáme. Vidět jej na velkém plátně s 3D ozvučením, to musí být opravdu zážitek.

Signature

Přečteno 35 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

3 Komentáře u „Enthiran (The Robot) – WTF na druhou

 1. Taz

  Fakt hustý, druhý video je nářez největší. Sice je to ******** ale po technický stránce dobrý.

 2. Mickey

  Filmy by měli především bavit.

  mission accomplished… :D

 3. evilmind

  To druhy video nema chybu, ty formace klonu, Matrix hadr!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *