Jeti Duplex Android App

Publikováno 4. 2. 2013 v rubrice RC Modely

Jeti Model Android AppJeti Model Android App

Že by konečně online přenos palubních dat Duplexu do chytrého telefonu s operačním systémem Android? Majitelé stylových telefonů s nakousnutým jablkem mají prozatím každopádně smůlu, neboť o verzi pro iOS se zatím nic bližšího neví. Doplněno: Tak je to RCDroidBox a jak funguje, můžete vidět na videu zdezde.

Přečteno 17 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

7 komentářů u „Jeti Duplex Android App

 1. Dzordzik

  Možná by stálo za to změnit titulek článku, je zavádějící.

 2. PiNa

  Jiříku už se opakuješ. Co ti na novém nadpisu přijde opět zavádějící?

 3. Dzordzik

  To že to vyznívá, že autory jsou Jetimodel a že to je jejich software, přitom je i pro Hitec a Frsky. A napsal jsem to znovu, protože můj komentář, nevím proč, zmizel.

 4. PiNa

  Jiříku měl bys číst víc pozorně. Původní Jeti Model Android App jsem změnil na Jeti Duplex Android App z čehož je jasné, že je to appka pro Duplex od Jeti.

  Komentáře zmizely všechny, protože přejmenování se nedalo udělat jinak, než vytvořit nový příspěvek a ten starý smazat – pokud má být změna promítnutá i do adresy a ne jenom do nadpisu.

 5. Dzordzik

  Jde to, ve WordPressu můžeš změnit i adresu. Ikonka upravit u položky odkaz.

 6. PiNa

  Díky, ale v té mé „předpotopní“ verzi to nejde. Teď už se jenom dokopat k apgrejdu :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *