Oblíbení youtubeři zahynuli ve svém letadle

Publikováno 20. 4. 2021 v rubrice Krátké Zprávy

Dvojice populárních youtuberů Timothy Michael Gill a Joylani Rosean Kamalu vystupující na internetu jako Tango a Juliet zahynuli při havárii svého letadla Cessna 140, které se včera zřítilo poblíž letiště Williams Airport východně od hlavního města Phoenix v Arizoně.

Tango and Juliet

Tango a Juliet

Oba byli nadšenými fanoušky letectví a o své zážitky se pravidelně dělili s fanoušky na svém stejnojmenném YouTube kanálu a na Instagramu.

12. dubna letošního roku se pár na Instargamu (@tangoandjuliet) pochlubil se svým novým letadlem:

Tango and Juliet

Tango a Juliet se svým novým letadlem Cessna 140

„Jsme nadšení a nesmírně vděční, že se můžeme pochlubit novým přírůstkem do naší létající rodiny! Seznamte se s naším novým mazlíkem Cessnou 140! Trvalo nám to dlouho, stálo nás to spoustu úsilí, ale je tady a jsme nadšení, že jeho zálet proběhne cestou do Sedony k Juliiným 40. narozeninám.“

Havárii vyšetřuje NTSB – Národní rada pro bezpečnost dopravy a podrobnější informace zveřejnil například server Times of San Diego.

Přečteno 99 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *