Barbie Top Gun: Maverick – sběratelská panenka

Zveřejněno 8. 12. 2021 v rubrice Krátké Zprávy

Dlouho očekávané a několikrát odložené pokračování kultovního filmu Top Gun nazvané Top Gun: Maverick (oficiální CZ trailer, trailer z LEGA) by se konečně mělo objevit v kinech příští rok v březnu. S blížícím se termínem jeho premiéry se stále častěji objevují i související „reklamní“ předměty. Přestože většina merche k hollywoodským filmům stojí za nic, v případě Top Gunu je to naštěstí jinak.

Barbie Top Gun: Maverick Phoenix

Top Gun: Maverick Phoenix – Monica Barbaro.

Ve spolupráci se společností Mattel, která již přes 60 let vyrábí dětské panenky, byla do prodeje uvedena sběratelská panenka Barbie Top Gun: Maverick Phoenix. Její předlohou je mimořádně schopná a sebevědomá pilotka Natasha „Phoenix“ Trace z elitní letecké školy Top Gun, kterou ve filmu ztvárnila herečka Monica Barbaro.

Barbie Top Gun: Maverick Phoenix

Barbie Top Gun: Maverick Phoenix.

Oblečena do akce v pilotní helmě, elegantních leteckých brýlích a kombinéze s charakteristickými nášivkami a psími známkami se bude zaručeně těšit oblibě mezi fanoušky série Top Gun, sběrateli akčních figurek a leteckými nadšenci. K mání je za cenu $40, která zahrnuje i stojánek a certifikát pravosti.

Přečteno 167 krát
Ke sdílení příspěvku použijte, prosím, ikony níže.
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonista, který fotí letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už ani nelétá. Milovník kvalitního zvuku a pisálek, co občas píše na svůj blog www.PiNa.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *