Mumie mimozemšťanů před Mexickým kongresem

Zveřejněno 13. 9. 2023 v rubrice Krátké Zprávy

V rámci včerejšího historicky prvního veřejného UAP/UFO slyšení u Mexického kongresu byly veřejnosti představeny mumie mimozemšťanů včetně podrobných výsledků jejich zkoumání, které měly dokázat jejich pravost a mimozemský původ.

Mexico UAP UFO Hearing

Domnělá mumie mimozemšťana před Mexickým kongresem

Předložením „nezvratných fyzických důkazů“ o existenci mimozemských bytostí se podařilo prokázat, že mimozemský život opravdu existuje … akorát, že vůbec, protože slyšení nevedli skuteční mexičtí vědci/antropologové/archeologové. Celou akci zorganizoval jeden z nejpopulárnějších mexických ufologů Jaime Maussan, stejný člověk, který stojí za podvodem s mumiemi z Nazky z roku 2017, a jeho vystoupení mělo bezpochyby přispět k propagaci konspiračních teorií a k podnícení zájmu o ufologii.

Mexico UAP UFO Hearing

RTG snímky domnělé mumie mimozemšťana před Mexickým kongresem

Čtyřhodinový záznam celého slyšení je k dispozici na YouTube včetně automaticky generovaných anglických titulků. Nejzajímavější půlhodina, během které došlo k odhalení domnělých mumií mimozemšťanů a prezentaci výsledků jejich zkoumání začíná v čase 3h13min.

Přečteno 28 krát
Ke sdílení příspěvku použijte, prosím, ikony níže.
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonista, který fotí letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už ani nelétá. Milovník kvalitního zvuku a pisálek, co občas píše na svůj blog www.PiNa.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *