FPV video: Magic Carpet Ride Over Prague

VideoPrvní byli před čtyřmi roky samozřejmě TBS se svým pirátským FPV videem z Prahy, kterým mezi modeláři rozvířili velmi emotivní debatu. Nyní s podobným videem přichází Jeffrey Martin a opět otevírá debatu na téma, zda měl pro natáčení všechna potřebná povolení, kolik lidí mohl zranit a podobně. Nic to však neubírá na zcela výjimečné kvalitě jeho videa.


V rámci objektivity je nutné podotknout, že Jeffrey Martin je profesionál a natáčením leteckých a panoramatických záběrů se živí. Použité záběry byly pořízeny v průběhu tří měsíců v ranních hodinách od 4:30 do 7:00. Kamera byla zavěšena na kvadrokoptéře a podle prohlášení autora se vždy létalo pouze na dohled.

Signature
Seznam všech článků o FPV na PiNa.cz

Komentářů k příspěvku „FPV video: Magic Carpet Ride Over Prague“: 4


 1. 1 Dzordzik

  Nevím, nějak nezaujalo.

 2. 2 dalibor

  Muhehe,tak to má Jeffrey buď zoomovací očička, nebo spíš myslel na dohled co 5,8Ghz vlny doletí :-) Docela mám přehled, jak daleko a vysoko je jěště koptera rozpoznatelná … a je to vzdálenost opravdu malá.

 3. 3 Jirka Michálek

  Je mi docela líto chlapa, který se i přes své mládí ke všemu staví jako starý mrzutý dědek. Dzordziku, hodně Tvých příspěvků je takových. Zkus se na svět podívat trochu optimističtěji, budeš pak mít sám lepší náladu.

 4. 4 PiNa

  A to se ten chlap navíc ještě brzy stane novopečeným tatínkem. Optimismus by z něho měl prýštit.

Přidat komentář


TOPlist