Video: F3K Contest Waidhofen/Thaya

Publikováno 6. 8. 2008 v rubrice RC Videa

F3K Contest VideoF3K házedla jsem dlouho ignoroval. Nemají motor, nevejdou se do nich A123 baterie a létání s nimi musí být hrozná nuda. V tomto bludu jsem žil až do loňského srazu v Model City, kde jsem na vlastní oči viděl létat SuperGee a  ihned mi učarovalo. Video zachycuje F3K závod Contest-Eurotour v rakouském Waidhofen an der Thaya.

Při sledování tohoto videa mne okamžitě napadlo, že by vůbec nebylo od věci někdy zavítat s Nikonem na F3K závody na Vypich v Praze. Podle zpomalených záběrů by při odhozu určitě nebyla nouze o zajímavé momentky. Do Rakouska se vypravil i Honza „Komár“ Šteidl s kamarády. Své dojmy sepsal a doplnil o pár fotografií ve svém deníčku.

Na své první DLG házedlo stále čekám a mělo by být vyrobeno již brzy. Budu-li mít štěstí, možná si s ním ještě letos zalétám. Výbavu mám doma téměř kompletní.

 

Přečteno 51 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

2 Komentáře u „Video: F3K Contest Waidhofen/Thaya

  1. reverend

    Hmm, zajímavý text písně v pozadí, tu jsem neznal.Pěkný videjko:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *