F3X Eraser v plamenech

Zveřejněno 16. 4. 2014 v rubrice RC Modely

F3X EraserF3X Eraser

Zdá se, že střet uhlíkových brusů s dráty vysokého napětí nebude až tak výjimečnou záležitostí, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nedávno to byl F3J Pike Perfect, který si při přistávání „škrtnul“ a nedopadl vůbec dobře, nyní tu mám pár fotografií F3X brusu Eraser George Skargiotise, který dopadl až neuvěřitelně podobně. Stalo se to v roce 2002 a příčina byla také stejná. Chvilka nepozornosti, letmý dotek drátů vysokého napětí křídlem a zbytek je vidět na fotografiích.

Přečteno 25 krát
Ke sdílení příspěvku použijte, prosím, ikony níže.
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonista, který fotí letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už ani nelétá. Milovník kvalitního zvuku a pisálek, co občas píše na svůj blog www.PiNa.cz.

1 Komentář u „F3X Eraser v plamenech

  1. m.v.

    Jj, taky jsem jeden takovy ohnostroj videl :-) Bylo to na MS F3J ve Finsku, na treninkovym placu. U prijezdovy cesty bylo vedeni a za nim mirnej svah, foukalo proti, takze tam bylo docela „rusno“. No a jeden eroplan si „skrtnul“… Rana, ohniva koule a mrak koure pomalu odplouval po vetru ve smeru, kde litali Joe Wurst a Honza Kohout. Stali kousek u sebe a kdyz videli ten mrak koure tak Joe povidal: Hej Honzo, jde ti tam termika“ „Jo, vidim ji, uz ji beru“, byla odpoved ;-)

    Mozna jeste nekdo najde fotky z ty kremace, fotografu bylo dost ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *