F3X Vertigo v plamenech

Publikováno 7. 12. 2014 v rubrice RC Modely

F3X Vertigo v plamenechSérie F3X brusů, které po kontaktu s dráty vysokého napětí skončily v plamenech, pokračuje. Tentokrát mi nejmenovaný zdroj zaslal několik fotografií dokumentujících ohnivý incident z července roku 2007, při kterém F3X Vertigo po střetu s VN vedením jeden drát přepálilo, druhý načnulo a kousek od sloupu shořelo na troud.

Fotografie odesílatel doplnil následujícím textem: Ahoj Martine, posílám pár fotek F3X Vertiga po střetu s VN z roku 2007. Jeden drát VN přepálený se válel na zemi, druhý načatý viz.foto. Samozřejmě následovalo oznámení na policii. Přibližně za hodinu dorazil montér z ČEZu. Vyslechl pointu, pokýval hlavou a někam odjel. My jsme se přesunuli na další kopec. Tenkrát myslím nikdo nic neřešil, neplatil…

F3X Vertigo v plamenechF3X Vertigo v plamenechF3X Vertigo v plamenechF3X Vertigo v plamenechF3X Vertigo v plamenechF3X Vertigo v plamenechF3X Vertigo v plamenechF3X Vertigo v plamenech

Až příště budete opět létat poblíž vedení VN, dávejte velký pozor, neboť stačí chvilka nepozornosti a následky jsou v tomto případě pokaždé fatální.

Signature
Seznam všech článků o shořelých F3X brusech na PiNa.cz

Přečteno 24 krát
Autor příspěvku: Martin Pilný

Nikonu věrný fotograf, co fotí především letadla a RC modely. "Modelář", který nestaví a už skoro ani nelítá. Milovník kvalitního zvuku, který poslouchá výhradně na sluchátka a pisálek, co od roku 2007 píše na na svůj blog www.PiNa.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *